O nás

Nejdříve jsme si vším, co e-shopaře čeká, prošli sami

Není nad to, zažít všechny nástrahy, které na provozovatele e-shopu čekají na vlastní kůži. Poznali jsme jak z pohledu velké fimy, tak i eshopu, který začíná úplně bez prostředků.

Provozujeme vlastní e-shop HonestMarket.cz

Začněte hned teď
2009

Tomáš zakládá Shoptet, které vyroste v největší krabicové řešení v České republice.

2011

Petr a Gabriela navrhují nové e-shopové řešení prodejce oblečení sam73.cz a v prvním roce roste obrat z online prodeje z 1 milionu na 15 miliónů.

2013

Přebíráme marketingovou správu e-shopu a skrze PPC kampaně, remarketing, segmentovaný emailing, AB testy a např. testováním oční kamerou vytahujeme roční tržby na 105 mil.

2014

Tomáš prodává svůj podíl v Shoptetu Ondřejovi Tomkovi, investorovi a zakladateli centrum.cz

2015

Vyhráváme s e-shopem sam73.cz prestižní ocenění Shop Roku 2015.

O naše řešení projevují zájem další zajímavé e-commerce projekty. Vzniká Sellastica, spojujeme týmy. Vedení vývoje se ujímá Tomáš, kterému prošli pod rukou tisíce shopů a začiná vývoj nové verze platformy, která spojuje výhody řešení na míru s tím krabicovým.

2017

Spouštíme první e-shopy na zbrusu novém jádře. A stáváme se ideálním řešením pro ty, kteří už z "krabice" vyrostli, ale nechtějí dávat více jak půl milionu za nové řešení . S námi dostávají individuální řešení a kontinuální vývoj podle přání.

Kdo se o vás bude starat

Tomáš Krejčí
CTO a zakladatel

Tomáš Krejčí

Tomášovi jako původnímu zakladateli Shoptetu prošli pod rukou tisíce shopu. Nasbírané zkušenosti nyní vkládá do vývoje platformy s otevřeným API, která pokryje potřeby začínajícího eshopaře, ale i nadnárodní společnosti.

Petr Ogurčák
CEO a zakladatel

Petr Ogurčák

Petr se kolem webů pohybuje již 18 let. Vždy se dívá na web očima a myslí návštěvníka. Jeho eshopové řešení dokázalo pomocí růstu eshopu sam73 z 1 mil ročního obratu tržby na tržby přes 100 mil a v roce 2015 vyhrálo Shop roku.

Okusil zákoutí a úskalí e-shopového prostředí od uživatelského testování oční kamerou, přes segmentaci emalingu a datovou analytiku až k marketingovým strategiím.

Gabriela Ogurčáková
marketing

Gabriela Ogurčáková

Gabriela pomáhá projektům být na očích zákazníků právě v okamžik, kdy jej hledají. Navrhuje marketingové strategie. Má bohaté zkušenosti jako PPC konzultantka na volné noze.

Martin Tellinger
grafik

Martin Tellinger

Martin je zkušený webdesigner se zaměřením na uživatele a použitelnost. Pracoval na více než 380 projektech pro spoustu klientů a agentur.

Martin Novák
frontend developer

Martin Novák

Martin dává grafickým návrhům život.

Zuzana Pospíšilová
ekonom

Zuzana Pospíšilová

Zuzka dává naším číslům řád.

Budeme se o vás starat

Každý projekt je pro nás stejně důležitý a moc nám záleží na tom, aby vám šlapal. Budeme vaší pomocnou rukou v každé situaci.

Udělejte první krok k lepšímu e-shopu

Napište nám, co vás trápí.

Odpovíme vám na všechny otázky, ukážeme a představíme vám Sellasticu v celé své jednoduchosti a flexibilitě.